Víc než jen školka –

to je 

Lipa Preschool!

Lipa Preschool –

víc než jen školka!

Soukromá česko-anglická školka pro děti od 18 měsíců do 6 let. Věříme, že děti se nejlépe rozvíjejí v bezpečném a vstřícném prostředí plném lásky a respektu. Proto dbáme nejen na individuální přístup k dětem, ale i na to, aby vnitřní a venkovní prostory školky plně odpovídaly jejich potřebám.

rodinná atmosféra
individuální přístup k dětem
rodiče jako partneři
dvojjazyčná výuka AJ–ČJ
rodilí mluvčí angličtiny
kvalitní pedagogové
moderní technologie ve výuce
rozlehlá zahrada a venkovní prostory
rozmanité zájmové kroužky
pravidelné výlety a exkurze
akce pro děti i rodiče

Jsme součástí...

. . .

Do Lipa Preschool chodí můj syn 3x týdně a po mých počátečních obavách se mu tam velmi zalíbilo. Každé ráno se ptá, kdy už půjde do školky. Miluje své učitelky, které se mu plně věnují a učí ho vše, na co jsem už doma neměla kapacitu. Rodinné prostředí a individuální přístup celého personálu je přesně to, co jsem od školky očekávala, a to se mi zcela naplnilo!

Deli Křížová

Lipa není o rodičích, ale o dětech. Jako rodič vnímavého a introvertnějšího dítěte oceňuji citlivý a individuální přístup k jeho potřebám. Vedení školky výborně komunikuje s rodiči. Přátelské multikulturní prostředí je příjemným bonusem, můj 3letý syn začal už po pár měsících skládat jednoduché věty v angličtině.

Hana Koutná

Kája navštevuje škôlku zatiaľ len jeden rok a často sa nám stáva, že musíme otvoriť slovník, aby sme mu rozumeli. Učí nás názvy rôznych kvetov aj chrobákov :-D Hrá sa v angličtine, je omnoho odvážnejší v kolektíve a k ostatným ľuďom pristupuje odvážne, ale s rešpektom. Do škôlky sa teší každý deň - čo viac si ako rodičia môžeme priať?

Barbora Kinclová
Náš týmKristýnaŘeditelka mateřské školy
Náš týmErikaKoordinátorka školky
Náš týmHannahTřída Opiček
Náš týmAnnaTřída Lišek
Náš týmConnorTřída Lišek
Náš týmEliškaTřída Lišek
Náš týmAprilTřída Delfínků
Náš týmAnnaTřída Delfínků
Náš týmMíšaAsistentka pedagoga
Náš týmJarmilaHospodyně školky

Školkovné

Školkovné máme nastavené tak, abyste si vždy vybrali, co Vám nejlépe vyhovuje. Když k nám navíc pošlete sourozence, můžete se těšit na 10% slevu!

Navštivte nás!

Lipa mateřská škola

Na Třebešíně 39B

108 00 Praha 10 - Strašnice

+420 601 227 800

Provozní doba

Lipa Preschool je otevřena celoročně, každý všední den od 7.30 do 17.30 hodin. V období letních prázdnin mateřská škola funguje formou příměstských táborů a je otevřena od 8.00 do 17.00 hodin.