Víc než práce

Představte si školku, která má moderní přístup k celostnímu rozvoji dětí. Školku, kde můžete naplno uplatnit své pedagogické znalosti a dovednosti a která je vždy otevřená vašim nápadům a kreativitě. Školku, která vám umožní věnovat se každému dítěti podle jeho specifických potřeb. Školku, která vám poskytne to nejlepší, co nabízejí moderní technologie.

Školku, ve které jsou učitelé stejně šťastní jako děti.

Představili jste si ji? A teď si zkuste představit, že v ní pracujete.

Chcete dělat práci, co má význam?

Hledáte smysluplnou práci, která pro vás bude ta pravá?

Společnost Lipa Learning již 6 rokem vyvíjí unikátní systém předškolního vzdělávání: zábavnou formou propojujeme svět fantazie a reality prostřednictvím nejnovějších technologií. Svou kreativitu vkládáme do dětí a jejich všestranného rozvoje pomocí interaktivních mobilních aplikací i zajímavých aktivit a experimentů.

Máte talent?

Nemáme zrovna žádnou otevřenou pozici, která by vám vyhovovala, ale rádi byste nám o sobě dali vědět? Neváhejte a napište nám – váš životopis se u nás určitě neztratí!

Láká vás uplatnit své schopnosti i mimo půdu školky, a to v dynamickém mezinárodním týmu, jehož cílem je zlepšovat rozvoj dětí po celém světě? Podívejte se na volné pozice přímo v rámci našeho mateřského projektu Lipa Learning. Rádi přijmeme do našeho kolektivu nové členy, kteří s sebou přinesou něco jedinečného, například z oblasti produktového designu, grafiky, překladu, testování a mnoha dalších.

Pokud jste připraveni rozjet svou kariéru s Lipou, kontaktujte nás na career@lipalearning.com nebo prostřednictvím formuláře níže.